KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - TRASY KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE - UE

ZADANIA:

  • przewóz mięsa drobiowego samochodem ciężarowym powyżej 3,5 tony (z naczepą chłodnią)

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E oraz stosowne uprawnienia kierowców
  • wymagane doświadczenie w prowadzeniu zestawu ciągnik siodłowy + naczepa min. 1 rok
  • gotowość do pracy zmianowej na trasach krajowych i międzynarodowych (Niemcy, Holandia, Słowacja, Czechy, Węgry)
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wszelkie środki i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków
  • nowy sprzęt

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA

Ciechanów, mazowieckie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 17 dni